< >

Novinky

14. březen 2019

Změny provozní doby bistra Vítkovice

Ač neradi, ale z technických důvodů jsme museli nabídku bistra v Ostravě Vítkovicích omezit od 18 - 20hodin. V těchto hodinách si můžete vybrat z nabídky plněných croissantů, bagelů, pomazánek a sortimentu, který je nabízen ve vitrínách. 

Děkujeme tímto za pochopení a budeme se těšit na Vaši návštěvu 

25. duben 2018

Otevírací doba o státních svátcích

Zastavte se k nám ochutnat nové menu také o státních svátcích.1.5. a 8.5. budeme mít běžnou otevírací dobu od 7:30 do 20:00. Těšíme se na Vás :-)

24. duben 2018

Nové dobroty v našem Bistru

Od úterý 24.4. jsme pro Vás připravili nové dobroty, na které si k nám můžete zajít. Vybrali bychom pro Vás Vejce Florentine s lososem gravlax nebo Pravou anglickou snídani. Dále pak Bowls - nutričně vyvážené misky plné dobrot, Filet z lososa, Bagely s trhaným kuřecím či hovězím masem a také Zapečené croissanty. 

26. březen 2018

Velikonoční otevírací doba

Zastavte se k nám na nějakou dobrotu také o Velikonocích. V Bistru budeme mít běžnou otevírací dobu od 7:30 do 20:00. Těší se Vás naše usměvavá obsluha :-)

22. prosinec 2017

PF 2018

Mnoho krásných chvil v příjemné atmosféře Vánoc a hodně pracovních i osobních úspěchů v novém roce přeje kolektiv Ollies.


Ollie's Bistro

Udělejte si u nás zastávku, během uspěchaného dne. V naší nabídce najdete občerstvení od pestrých snídaní, přes lahodnou hřející polévku, křupavé svačinové bagety až po malá jídla a bohaté saláty. Vše je čerstvě vyrobeno z vybraných surovin. Ochutnat můžete francouzské bagety,  pečivo, kulinářsky osvědčené lahůdky a také vybraná jídla pro vegetariány, vegany či celiaky. Najdete nás vedle věhlasné cukrárny, se stejnou špičkovou úrovní kvality služeb. Zastavte se na chvilku, ochutnejte nebo vezměte si s sebou. Těší se na vás kolektiv Ollies.

Nechte se nalákat na křupavé bagetky, čerstvou zeleninu, bylinky a sklenku vína!